DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY NEŽ 150
Nové Pánské podzimní mikina, teplá mikina, Módní mikina a tričko slevy
Home >  Shipping & Returns

Shipping & Returns

Jak je chráněna bezpečná zásilka mých položek s vysokou hodnotou?

Položky vysoké hodnoty musí být podepsány. Pošleme vám e-mail, jak sledovat danou položku, abyste věděli, kdy se doručuje.

Pokud nikdo není k dispozici, kurýr se pokusí opustit balíček se sousedy. Pokud nedojde k odeslání pošty nebo pokud opustí zásilku se sousedy, kurýr pošle vizitku dveřmi a předá instrukce dohromady.

Společnost Express se vrátí na pozemek v našem skladu, aby se pokoušela přihlásit třikrát před dodávkou.

Můžete poslat oznámení, když prošli
V případě cenných předmětů dodaných týmem sportbaropava.cz je náš dodací tým připraven dodávat zákazníkovi 30 minut před příjezdem. Bohužel nemůžeme poskytnout žádné informace o vašem dni před doručením.

Váš tým pro doručení bude můj předmět na správném místě?
Za účelem poskytnutí drahých předmětů poskytne náš tým svůj projekt v místnosti podle vašeho výběru.

Pokud změníte nebo máte v úmyslu koupit, vráťte ho prosím do původního stavu, aby bylo možné vyřešit doručení, a to na poštovné. Podle původních podmínek se domníváme, že to znamená, že si ponecháte originální obal a štítek a že položka není použita, není poškozená.

Pokud není chyba nebo byste se rádi vrátili po 35 dnech nákupu, nezapomeňte, že musíte platit poštovné. Je-li položka vadná, poškozená nebo nesplňuje požadavky, sedm dní v týdnu od 7:00 do půlnoci .

Jak mohu vrátit zboží prostřednictvím mezinárodní pošty?
Nepotřebujete žádné z výše uvedených položek. Pokud jsme odeslali nesprávnou položku nebo vaše objednávka selhala, byla poškozena nebo nevhodná pro popis při příjezdu, kontaktujte nás. Vrácíme veškeré poplatky, které potřebujete k vrácení poštovních služeb. Vezměte prosím na vědomí, že tato vrácená částka bude libra a kolísání měn nemusí odpovídat zaplacené částce.

Ujistěte se, že co se vrátíte, můžete svůj účet zaregistrovat z pošty co nejdříve.

Pokud se vrátím na mezinárodní plavbu, když dostanu náhradu?
Pokud nám musíte zboží vrátit, kreditní nebo debetní karta bude připsána po vrácení zboží do 14 dnů.