DOPRAVA ZDARMA NA OBJEDNÁVKY NEŽ 150
Nové Pánské podzimní mikina, teplá mikina, Módní mikina a tričko slevy
Home >  Privacy Notice

Privacy Notice

Bezpečnostní skok na sportbaropava.cz
Doufáme, že se Vám bude líbit pohodlí a pohodlí nakupování na sportbaropava.cz a dalších webových stránkách. Vaše důvěra v internetovou stránku a bezpečnost internetu je pro nás velmi důležitá, a proto jsme učinili několik návrhů, abychom ji udrželi v bezpečí pro nakupování.

Vaše heslo
Počítačová bezpečnost
Závazek ochrany osobních údajů
Vaše transakce je bezpečná
Phishing
Sušenky
Vaše heslo
Jsme velmi vděční, že si zapamatujeme, že heslo může být složité, ale nastavením platného a bezpečného hesla na všechny stránky, které používáte, je rozhodující použití vašich osobních informací k boji proti možným podvodným činnostem.

Nejlepší je vyhnout se používání stejného hesla pro každý online účet, protože pokud mají všichni zločinci přístup, mohou být všechny vaše účty ohroženy. Více hesel vám může zvýšit bezpečnost.

Když nastavíte heslo, je nejlepší použít kombinaci čísel a znaků, stejně jako obsah, který je pro vás velmi osobní. Většina těchto stránek nastaví minimální počet použitých znaků, ale vyvarujte se používání výrazných frází, jako je "heslo", nebo vaše jméno nebo telefonní číslo. V tomto příkladu používáme dobře známou citaci Shakespearova k ilustraci druhu fráze, kterou chcete zvolit (číst nahlas, má smysl)

Dobré a špatné příklady hesel
Je dobré pravidelně měnit své heslo, zejména pro často používané webové stránky, které zahrnují finanční transakce.

Pokud máte heslo, které vás požádá o své internetové stránky, neodpovídejte, protože legitimní webové stránky a služby nebudou vyžadovat, abyste odeslali své heslo e-mailem. Můžete se pokusit sdílet své heslo s intimní rodinou, ale nezapomeňte, že mohou neúmyslně poskytovat informace nebo sdílet informace s ostatními.

Heslo můžete resetovat na johnlewis.com kdykoli přihlášením do svého účtu a volbou možnosti "Upravit heslo". Pokud jste zapomněli své heslo, jednoduše zadejte svou e-mailovou adresu na stránku "Zapomenuté heslo" a my vám zašleme své heslo e-mailem. Poté postupujte podle pokynů v e-mailu a změňte heslo.

Je vhodné změnit heslo na heslo tak bezpečně, jak je to možné. Pokud se rozhodnete změnit heslo účtu sportbaropava.cz nebo pokud budete vyzváni k tomu, budeme vás požádat, abyste nastavili znak alespoň 8 znaků tak, aby obsahoval alespoň jedno malé a malé písmeno a alespoň jedno číslo.

Závazek ochrany osobních údajů
Vaše soukromí je pro nás životně důležité a my se zavazujeme, že nikdy nezveřejníte vaše osobní údaje žádné externí společnosti pro účely poštovních nebo marketingových.

Při nákupu z našich webových stránek shromáždíme některé vaše osobní údaje (např. Vaše jméno, e-mailovou adresu, platební adresu a podrobnosti). Všechny tyto informace jsou na zabezpečeném serveru. John Lewis je plně v souladu se všemi platnými právními předpisy týkajícími se ochrany údajů a spotřebitelů a veškeré vaše osobní údaje považujeme za zcela důvěrné. Další informace.

Pro co nejefektivnější služby pro vás, renomované bankovní a distribuční agentury třetích stran se zabývají transakcemi s kreditními kartami a plnění objednávek. Obdrží informace potřebné k ověření a schválení platební karty a zpracování objednávky. Všechny tyto organizace mají přísnou povinnost zachovat důvěrnost vašich osobních údajů.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak je váš profil zpracován, přečtěte si prosím úplné zásady ochrany osobních údajů obsažené v našich Smluvních podmínkách.